Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

7. liga Strašnic se začíná vyrovnávat

« zpět na seznam

7.3.2023

7. liga Strašnic se začíná vyrovnávat

V neděli 5. března se odehrál druhý hrací den místní 7. ligy ABL na herně XbowlinguStrašnice. Tentokráte utkání proběhla mnohem vyrovnaněji než večera úvodního, což dokumentuje i samotný bodový zisk účastnivších se družstev.

Ta tam je dominance No comment, ačkoli si vedoucí pozici celkového pořadí udrželi, mají však k dobru při zisku 32 bodů pouze dvoubodový náskok předChromáky, kteří poskočili na stupínek stříbrný z minulého bramborového. Nadto se stali družstvem večera, když se jim podařilo získat 18 bodů. V závěsu jsou však s pouhou půlbodovou ztrátou ambiciózníbronzová Akta X ze Strašnic, a i Volné místo či Ferneti z Marsu budou jistě ještě do pořadí na čelních příčkách chtít promluvit. Bodově úspěšnější byli na své poměry tentokrát i šestí Vyhrát Padnout, ovšem nevyrovnané výkony pánů spíš značí jejich budoucí úděl a sice snahou vyhnout se přímému sestupu do ligy nižší pro podzimní část 24. ročníku sezóny.

Nejvyššího výkonu večera dosáhl Pavel Vacek (Akta X ze Strašnic) a to hned dvakrát, když má na svědomí i rukou výkony 204 a 206 bodů, zcela po zásluze je i průběžně Nejlepším hráčem skupiny díky průměru 184, 60. Nejlepší ženou jest jeho parťačka Štěpánka Rejžková s rovnými 141 body a hráčem Nejužitečnějším poté Petr Novák (No comment), který získal 10 bodů v duelech hráče proti hráči, což znamená jediné, dosud nepoznal hořkost porážky. Třetí kolo čeká na všechny zainteresované znovu ještě o březnové neděli a sice 26. 3..

Váš Xbowling team – bowling Strašnice