Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

9. ligaXbowlingu Strašnice prozatím kořistí Chromáků

« zpět na seznam

14.2.2020

9. ligaXbowlingu Strašnice prozatím kořistí Chromáků

Novou sezónu 21. ročníku ABL na Strašnickém Xbowlingu v úterý11. února načala již imístní nejnižší, tedy9. liga. Od počátku se začala tabulka separovat podle výkonosti i zkušeností jednotlivých seskupení, když až ke konci večera nějaké bodíky soupeřům uzmuli i otrkávající se Los Lopatos a zejména Vyhrát Padnout a dotáhli se ke klidnému středu tabulky, patřícíApbowle a bohorovným Bowl-is-not-all.

Na čele se oproti tomu bezpečně od úvodu usadili Chromáci a pasovali se jak bodově, tak umem na nejvážnější aspiranty poskočení do vyšší soutěže, když první výraznou ztrátu a slabší chvilku si vybrali až během jejich závěrečné konfrontace večera. I tak ovšem posbírali krásných 24 bodů, mají daleko nejvyšší průměr 454, 67 a náskok 4 bodů na stříbrný BowlPowl. O bod zpět jsou bronzové ryze dámské Vinařky.

Nejvyššího náhozu večera 205 bodů, jediného „dvoustovkového“, je autorem leader vedoucího družstvaMilanČerný, když je současně iNejlepším hráčemcelkově s průměrem 162, 50před oddílovým kolegovou Zbyňkem Barákem s rovnými160.Nejlepší ženou jeJarmila Pavlíčková (Vinařky) se 133, 75 body a hráčemNejužitečnějším znovuMilan Černý, když jako jediný získal maximálně možných 6 bodůDruhý hrací den je na programu tentokrát v pondělí 2. března v klasických 19 hodin.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice