Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Aktuálně

Finále letního SUMMER CUPU za dveřmi

Finále letního SUMMER CUPU za dveřmi

25. 8. 2020

Odpočinkový letní tréninkový turnaj Summer Cup se blíží do velkého finále. Počet hráčů je 129 a přinášíme i průběžné výsledky po kategoriích, ve kterých se nám už i začali odhlašovat někteří hráči. Prosíme tímto hráče všech kategorií o spolupráci, a pokud už předem víte, že se finále nezúčastníte, tak nám to sdělte, abychom stačili oslovit další v pořadí...….

číst více

Informace před finále letního SUMMER CUPU

Informace před finále letního SUMMER CUPU

22. 8. 2020

Letní tréninkový turnaj Summer Cup si přišlo zatím zahrát 122 hráčů a přinášíme také průběžné výsledky po kategoriích. Vedení si s průměrem 236,0 a se součtem 1 416 bodů bez pochyb udržel Jan Macek, a diktuje tempo hlavní Kategorii A...….

číst více

Tak já si tu „Devítku“ vyzkouším…..

Tak já si tu „Devítku“ vyzkouším…..

20. 8. 2020

Srpnové alias druhé prázdninové vydání Xbowling Strašnické Devítky se odehrálo v úterý 18. srpna, s tradiční pondělní předehrávkou, tentokráte hodně komorní. Možná to byla předzvěst dne i turnaje následného, když přes ubezpečení účastí nastala smršť omluvenek, zejména během hlavního hracího dne či dokonce obvyklý nešvar v podobě absence nijak nehlášené..........

číst více

Jan Macek nově ve vedení Summer Cupu

Jan Macek nově ve vedení Summer Cupu

18. 8. 2020

Pohodový letní turnaj Summer Cup navštívilo již 112 hráčů v jednotlivých kategoriích. Po dlouhém setrvání na čele tabulky Richarda Noska, nastala změna a do vedení se dostal druhým startem na Xbowlingu Žižkov s průměrem 236,0 a se součtem 1 416 bodů Jan Macek, vede tak hlavní Kategorii A...….

číst více

Již máme 101 startů na Summer Cupu

Již máme 101 startů na Summer Cupu

11. 8. 2020

Cestu na oblíbený tréninkový turnaj Summer Cup si našlo již 101 hráčů jednotlivých kategorií. Nejlepší start se povedl hráči družstva Notaxo a je to Ján Ďaďo, který zahrál na Xbowlingu Žižkov průměr 224,2 a se součtem 1 345 bodů se umístil na celkovém 6. místě. I na Xbowlingu Strašnice se objevili nový hráči, ale první místo, které stále má na svém kontě Richard Nosek nikdo neohrozil..….

číst více

Počet startujících na Summer Cupu se blíží stovce hráčů

Počet startujících na Summer Cupu se blíží stovce hráčů

6. 8. 2020

Summer Cup se přibližuje počtem prvních startů ke 100 a nejlepším odehraných hracích rund se stal Aleš Drábek, který si přišel zahrát místo zraněného hráče na Xbowling Žižkov a až na jednu ne úplně vydařenou hru zahrál průměr 215,0 a se součtem s pomocným handicapem má 1 326 bodů. I na Xbowlingu Strašnice se hráči snažili zlepšit, ale Richard Nosek stále drží prvenství v tabulce. Počet startujících je aktuálně 87 a blížíme se magické hranici i obsahem měšce.….

číst více

Mezi rovináři neudrželi Šulíni JB Miramare 1807 na uzdě

Mezi rovináři neudrželi Šulíni JB Miramare 1807 na uzdě

5. 8. 2020

Pondělí 3. srpna a zejména večer od 19:00 bylona XbowlinguStrašnicedruhýmhracím dnem společné Letní Devítkové ligyXbowlingů Strašnice&Žižkov, tentokráte pro jejískupinuE, jež jako jediná navštěvuje po všechny tři hrací dny pouze „Strašnickou tvrz“, nejen dopravně, aktuálně již téměř ani chůzí (ne)dostupnou a okolního světa těžce naleznutelnou....

číst více

Na Summer Cup dorazil David Klein

Na Summer Cup dorazil David Klein

31. 7. 2020

Summer Cup navštívil jako každý rok David Klein, který si zahrál hned dva starty téměř totožné, aby se mu výlet z Ostravy vyplatil a na Xbowlingu Žižkov si zahrál průměr 208,8 což je součet 1 253 bodů. I na Xbowlingu Strašnice se hráči zlepšili v jednotlivých katerogiích ovšem vedoucího hráče Richarda Noska zatím nesesadili. Počet prvních startů je v listině již 78 a vedení i nadále tedy drží Richard Nosek, který zatím diktuje tempo hlavní Kategorii A a vede se součtem 1 376 bodů. Na druhém místě zůstal beze změny Jiří Kotjužanský s náhozem 1 369, kterému pro změnu patří vedení v Kategorii B.….

číst více

Na Summer Cupu nejlepším Zdeno Štefánik

Na Summer Cupu nejlepším Zdeno Štefánik

26. 7. 2020

Summer Cup pokračoval opět na obou hernách Xbowling Žižkov i Xbowling Strašnice a snažili se sesadit aktuálně vedoucího hráče Richarda Noska. Počet prvních startů je na hodnotě 70 hráčů a vedení i nadále má Richard Nosek, který se nechal přeřadit do hlavní Kategorie A a vede se součtem 1 376 bodů. Na druhém místě je také bez ohrožení Jiří Kotjužanský s náhozem 1 369 a vede v Kategorii B.….

číst více

Restart Strašnické Xbowling Devítky po koronavirových při prázdninách letních

Restart Strašnické Xbowling Devítky po koronavirových při prázdninách letních

22. 7. 2020

Po čtyřměsíčních nedobrovolných prázdninách přišlo o legitimních letních znovu rozjet sérii Xbowling Strašnické Devítky v úterý 22. července, s tradiční pondělní předehrávkou července 21., počtem i povahou sympatických 32 hráček a hráčů. Z ostřílených matadorů a inventáře herny i turnaje chyběl snad jen všudypřítomný premiant nejen loňského celkového pořadí Josef Colon. Ostatní, zejména Ti prahnoucí po nejvyšších pozicích celkového ročního pořadí nejen místního klání, ale i společného pořadí se sesterskobratrskou hernou Žižkovského Xbowlingu alias Devítkového Masters, se této sporadické situace snažili využít........

číst více