Covidovou Strašnickou skleněnku chce zatím nejvíce Míra Jiránek
Ve čtvrtek 3. prosince se rozehrálo netradiční podobou Prosincové pokračování Strašnické Xbowling Devítky, s příznačným podtitulem „Corona“. Turnaj koncipovaný stejným způsobem jako na sesterských hernách Žižkovských i Dua, čili oproti systému klasickému v kvalifikaci přibyly dvě hry, aby se pak z celkových šesti nezapočítávala hráčkám a hráčům hra nejméně úspěšná. Odpadlo však leckdy nervydrásající semifinále a bohužel i finále, avšak ze zcela pochopitelných důvodů, kdy rada starších naší domoviny prozatím neumožnila setkání vícero hráčů na stejném místě v tentýž čas, tudíž o tento sportovní adrenalin je klání ochuzeno........









