Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

ABL odstartuje v září podzimní částí 22. ročníku

« zpět na seznam

17.5.2021

ABL odstartuje v září podzimní částí 22. ročníku

Važení přátelé a účastníci ABL. V návaznosti na aktuální situaci epidemie Covid-19 a minulý článek oznamujeme, že podzimní část 2020 spojená s jarní částí 2021 je ZRUŠENA

I přes začínající postupné rozvolňování s příslibem většího počtu sportovců v uzavřených sportovištích, což se týká i bowlingu, nemůžeme garantovat, že by dohrání sezóny proběhlo v regulérních sportovních podmínkách. S tím je samozřejmě spojena také organizační a technická stránka zdárného dokončení rozehrané soutěže.

Nejsme jediným amatérským sportem, který nedokončil svou soutěž a tak věříme, že naše rozhodnutí chápete a respektujete. Po dlouhém zvažování jsme rozhodli, že bude opravdu nejlepším řešením v této situaci se přes letní měsíce připravit na září, kdy bychom zahájili podzimní část 22. ročníku.

Jak jsme psali minule, na letní měsíce můžeme pouze doporučit odehrát v rámci přípravy hráčů turnaje jednotlivců (na jejich přípravě pracujeme) a pro týmové soutěžení bude připravena oblíbená Letní Devítková liga 2021.

Opět připomeneme také informaci ohledně složení jednotlivých skupin ABL pro podzim 2021. Složení týmů jednotlivých výkonnostních lig bude stejné, jaké bylo při rozehrání podzimní sezóny 2020.

Pro všechny týmy je také důležitá informace ohledně platby účastnických poplatků (licencí). Tým, který má zaplacenou licenci pro podzimní část sezóny 2020, již žádný registrační poplatek platit v roce 2021 nebude. Platit se budou pouze poplatky za jednotlivé hrací dny.

Závěrem prosíme všechny kapitány týmů ABL, aby potvrdili účast po kontaktování týmu pro podzimní ligu ABL 2021. Na základě počtu potvrzených týmových příhlášek pak případně upravíme složení jednotlivých skupin a připravíme termínový kalendář.

Děkujeme za pozornost a sledujte i nadále naše webové stránky. Těšíme se na našem bowlingovém centru v rámci tréninků, turnajů či Letní Devítkové lize brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team - bowling Strašnice