Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Akta X ze Strašnic nejlépe připraveni na 5. ligu

« zpět na seznam

6.2.2024

Akta X ze Strašnic nejlépe připraveni na  5. ligu

Amatérská bowlingová liga je v plném proudu i na pražské herně Xbowling Strašnice. Jako druzí zahájili své jarní působení v 25. Ročníku ABL na herně v pražských Strašnicích 5. místní liga. A u některých bylo vidět, že při bowlingových prázdninách nezaháleli a chodili trénovat.
Nejlépe se připravil tým Akta X ze Strašnic, kteří postoupili z podzimní části a chtějí v tomto trendu nejspíše pokračovat uhráli hned krásných 22 bodů z možných 25 ti. Druhý tým, který má určitě taky ambice na postup do vyšší ligy je tým Tak Určitě, kteří získali 20 bodů a obsadili tak druhé místo o pouhé 2 body, na medaili dosáhli ještě pánové z týmu Lama (14,5), kteří podzimní část strávili ve 4. Lize a tak mohou prodat nasbírané zkušenosti. Těsně pod bednou skončil tým SSZ s 10,5 body, páté místo patřilo týmu Vinaři de Strašnice A s 8 získanými body a poslední místo patří týmu, který se ani nezúčastnil prvního dne a to týmu Střelci z Neptuna.
Individuální výkony opanoval jeden muž a tím byl Vacek Pavel z týmu Akta X ze Strašnic, když jeho průměr činil 191,80 bodů a nejvyšší nához, který hodil ve své 4 hře činil nádherných 237 bodů. Nejlepší ženou byla Rejžková Štěpánka s průměrem 143,20 bodů. To bylo pro první hrací den vše a těšíme se na hrací den číslo dva, který proběhne 11.3. 2024.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice