Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Bowleři z Dua nejlépe využili azylu Strašnického Xbowlingu

« zpět na seznam

21.6.2020

Bowleři z Dua nejlépe využili azylu Strašnického Xbowlingu

Závěrečné 3.hrací kolo ABL má za sebou po čtvrtku 18. června v 21. ročníku ABLjiž i10. liga Xbowlingu Strašnice. Jednalo se o skupinu, která se poskládala z týmů startujících v úvodu sezóny a před narušením plynulosti soutěže všeobecně známými (nejen) bowlingovými prázdninami a speciálně pro tato družstva i dočasného uzavření legendární Střížkovské hernyHotela Dua, kde svou soutěž rozehrály. Liga vznikla seskupením těch, kteří sezónu odehrát chtěli, byť anulací výsledků a vzetím za vděk dočasným azylem Xbowlingu Strašnice. Sloučila se tak tamní liga čtvrtápátou pod názvem 10. liga Xbowlingu Strašnice… V podzimní části sezóny již opět budou ligy působit zpět na herně Hotelu Dua, když zejména v místní struktuře dojde k výrazným změnám, hráčů ABL se však nijak nedotýkajíce, aspoň ne negativním směrem…

Neboť se jednalo o ligu 4. (Prosek), vítěz má právo účasti v nové sezóně ve 3. lize, stejně tak tým skončivší na stříbrném stupínku, si o právo startu může ještě zahrát v dodatkové baráži v nějakém z termínů od 29. června do 1. července na sesterské (nebo mateřské) herně Xbowlingu Strašnického, a sice Xbowlingu Žižkov. Obsazovačka je již otevřena a povícero hracích rund zve k výběru té nejvíce vhodné pro jakýkoli z družstev s právem účasti.

   Z této soutěže se účast ve 3. lize týká vítězů, jimiž se v poklidu stali Bowleři z Dua, když celkově získali 47 bodů a tuto pozici jim velmi usnadnila nepřítomnost Rubešky na závěrečném hracím večeru, která přes sliby z večera minulého bez jakékoli omluvy cestou zřejmě zabloudila radši na zahraniční (ne)bezpečnou dovolenou. Ačkoli díky této netradiční sezóně z ligy nikdo sestoupit nemohl, Rubeška se tímto počinem z druhého místa propadla až na samé dno, byť třeba za Tiger Beer, nakonec páté, při zisku 30 bodů jen díky horšímu skóre. Nadějně večerem proplouvala NEVA B, k údivu zejména vlastnímu sbírala body jako na běžícím pásu a nebýt kolapsu v předposledním duelu soutěžního dne, vystoupala by přes obrovskou ztrátu z chvostu tabulky až ke stupínku bronzovému. Takto musela vzít s nadhledem sobě vlastním za vděk medailíbramborovou. O 3 body více a celkem 38, 5 stačilo právě ke 3. místu družstvu Voko bere a o 3. ligu mohou své štěstí v baráži zkusit s 44 body stříbrní Těsně Vedle.

Nejvyššího individuálního výkonuvečera hodnoty 241 bodůdosáhl a do Silver VIB Clubu putujeMartinŠnábl(Těsně vedle).Doprovází jej tam ještě Miroslav Richter (NEVA B) díky226 bodům.Nejlepší ženouskupiny se stala Petra Augustová (Tiger Beer) s průměrem 157, 67 bodů, hráčem Nejlepším David Jerman (Těsně Vedle)s průměrem180, 15 bodůa poziciNejužitečnějšíhohráče spolu s Josefem Duškem (Voko bere) získal i Martin Beránek (NEVA B), když oba pánové vyválčili shodně po 10 bodech získaných v duelech hráče proti hráči.

Váš Xbowling team - bowling Strašnice