Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Dvojitou nadvládu Vinařů de Strašnice bowlingové prázdniny neotupily

« zpět na seznam

10.6.2020

Dvojitou nadvládu Vinařů de Strašnice bowlingové prázdniny neotupily

3. hrací den mají po téměř tři a půl měsíční pauze za sebou už i hráčky a hráči 6. ligy ABL na Xbowlingu Strašnice. Tato specifická skupina, nejen díky účasti dvou družstev stejného oddílu a sice Vinařů de Strašnice A i B, se po dlouhém, povětšinou bowlingovém nicnedělání ke svému restartu dostavila kompletní a tentokráte nedaroval nikdo nikomu nic, tabulka večera byla vzácně vyrovnaná, takže před derniérou soutěže alias závěrečným 4. hracím dnem, nenastala žádná škatulata v celkové tabulce.

Znamená to jediné, ačkoli tentokrát týmem večera byli Tygers, Vinaři de Strašnice A si upevnili své druhé místo, majíc 53,5 bodu a k dobru na bronzové Smajlíky 6 bodů. Aktuálně se tak vyskytují na pozici, jež zaručuje porovnávání si konečného týmového průměru s družstvem skončivším na místě šestém ve vyšší, tedy 5. místní lize a souboji „kdo z koho“. Když Ti nakonec z vyšším mají právo účasti právě v lize vyšší, druzí naopak soutěži nižší. Vedoucí B tým Vinařů de Strašnice míří jistě a po zásluze k postupu tamtéž přímému, když jejich konto je aktuálně ozdobené 60 body. Nenastane-li nějaký významný herní kolaps, ať už A či dokonce B týmu Vinařů, rukou svornou by v podzimním pokračovaní ABL měli své umění potvrzovat v 5. lize.

Vše podstatné, o vítězi alias postupujících i sestupujících, se rozhodne v kole závěrečném, tedy čtvrtém již v pondělí 22. června klasicky v 19:15.

K vidění bylo vidět herní nepraxi navzdory několik, byť nízkých „dvoustovek“, když náhozů nejvyšších hodnot dosáhli s 211 body František Krupička (Tygers)a zejména Petr Vondra (Vinaři de Strašnice A) a sice 213 bodů. Kategorii Hráče Nejlepšího trochu neobvykle opanovala bratrské duo týmu Smajlíci Petr a Tomáš Svobodovi, když Tomáš má celkový průměr 166,85 bodů a Petr dokonce 169,08 bodů.  Kategorii hráče Nejužitečnějšího je poté v rukou leadera Vinařů de Strašnice B Jiřího Jíši se ziskem 13bodů v duelech hráče proti hráči. V těsném závěsu s body 12 je jeho „stájový“ kolega, tento večer oslavenec (ještě jednou dodatečně všechno nejlepší…) Karel Krejčí. Nejlepší ženou je na závěr Štěpánka Rejžková (Akta X ze Strašnic) s průměrem 146,65 bodů.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice