Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

GoGo 09 nově vládnou 4. lize Strašnic

« zpět na seznam

14.3.2023

GoGo 09 nově vládnou 4. lize Strašnic

Pondělí 13. března bylo již třetím hracím dnem 4. ligy ABLStrašnického Xbowlingu. Sezóna v podstatě teprve začíná a skupina se již dostala za svou polovinu hracích dní, ovšem při pohledu na tabulku to znát příliš není a vše je ještě otevřené, v podstatě v plenkách a nikdo nemá nic jisté.

Skupina je velice vyrovnaná, každý bere či daruje body každému a v podstatě jakýkoli dohoz, nedej Bože strike rozhoduje leckdy o několika příčkách průběžné tabulky. Po druhém kole s nejlepšími vyhlídkami vstupovali do hracího dne HERDEK, avšak zejména úvod večera je nezastihl zrovna v oslnivé bowlingové formě, avšak ke konci dohnali, co se dalo, a tak klesli pouze na stříbrnou pozici s jednobodovou ztrátou na vedoucí. Tu získali nově GoGo 09 s celkovými 45 body a tím se současně logicky stali i družstvem hracího dne, ačkoli ještě několik hodů před koncem závěrečného klání večera to i s nimi vypadalo všelijak. BronzpatříextřetiligovýmRe(s)tandůms body 39 a jedním k dobru na čtvrté Domácí. Ovce B a Na pohodu sice na ostatní ztrácí, ovšem lehce, a ne s neřešitelnou možností posunu v tabulce, ačkoli zejména oni se bowlingem spíše než sběrem bodů baví.

Nejvyššího výkonu dne dosáhl Tomáš Vacenovský (GoGo 09) s 214 body, celkově jest prozatím Nejlepším hráčem tentokráte absentující Tomáš Gregor starší (HERDEK) s průměrem 176, 60 bodů a mezi ženami poté taktéž neúčastnivší se Táňa Dvornáková (Ovce B) díky průměru 173, 10 bodů. Den hrací čtvrtý, tedy předposlední jarní, jest naplánován na předvelikonoční pondělí 3. dubna klasicky od 19:00.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice