Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Jak bude pokračovat ABL

« zpět na seznam

27.4.2021

Jak bude pokračovat ABL

Važení přátelé a účastníci ABL. Již je to opravdu dlouho, co se zastavilo organizované amatérské sportování a jak to tak vypadá, tak ani v nejbližších týdnech se nerozběhne. Nebudeme spekulovat nad možným termínem znovurozběhnutí ABL ještě do prázdnin, spíše zvažujeme reálné možnosti.

Naše představa o spojení podzimní části 2020 a jarní části 2021 v jednu sezónu se zřejmě nepodaří uskutečnit. V tuto chvíli to na 95% vypadá, že se všechny odehrané výsledky sezóny podzim 2020 anulují a přípravíme se až na podzimní část 22. ročníku. Složení týmů jednotlivých výkonnostních lig by pak bylo stejné, jaké bylo při rozehrání podzimní sezóny 2020.

Pokud se na 100% rozhodneme, že jarní část ligy 2021 zcela zrušíme, budeme Vás o tomto kroku okamžitě informovat na webových stránkách ABLČBA i BowlingWebu a samozřejmě i na facebooku (definitivní rozhodnutí padne do poloviny května). Kontaktováni budou také všichni regionální organizátoři ABL i organizátoři jednotlivých bowlingových center, kde se hrají nižší soutěže ABL. V tu chvíli přijde na řadu práce těchto organizátorů, aby kontaktovali „své“ týmy ohledně potvrzení účasti, případně složili nově jednotlivé skupiny a připravili termínové kalendáře pro podzimní ligu ABL 2021.

Pro všechny týmy je také důležitá informace ohledně platby účastnických poplatků (licencí). Tým, který má zaplacenou licenci pro podzimní část sezóny 2020, již žádný registrační poplatek platit v roce 2021 nebude. Platit se budou pouze poplatky za jednotlivé hrací dny. V tuto chvíli je to k ABL vše.

Nyní všichni netrpělivě čekáme, kdy a za jakých podmínek nám povolí bowlingová centra otevřít. Pro všechny provozovatele center můžeme nabídnout náhradní letní program. Již 8. ročníkem bude pokračovat LETNÍ DEVÍTKOVÁ LIGA a této soutěže se pravidelně zúčastňují týmy z Xbowlingových center v Praze (Žižkov, Strašnice, Prosek) a na Moravě (Tišnov a ValMez) a také týmy z pražského centra Best Zličín. Tato liga je vždy ideální pro pravidelnou přípravu hráčů v letních měsících. Pokud máte zájem, jak hráči, tak i provozovatelé center, neváhejte kontaktovat na Moravě Petra Roubalíka (tel: 778 486 248) a v Praze Davida Dvořáčka (tel: 776 032 320), kteří Vám poskytnou nezbytné informace o této parádní letní soutěži.

Děkujeme za pozornost a sledujte i nadále naše webové stránky. Těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team - bowling Strašnice