8.5.2025

Jarní část 7. ligy u nás ve Strašnicích byla až do samotného konce neskutečně vyrovnaná a nakones se postupovalo na skóre!!! Smajlíci měli před posledním hracím dnem dostatečný náskok na ostatní týmy a i přes to, že uhráli jen 9,5B, stačilo jim to na první postupové místo.
Vzhledem k průměrům v 6. lize bylo jasné, že i druhý tým postoupí. Nakonec byl rozdíl mezi druhým týmem a posledními Fernety pouhých 3,5B. Všechny týmy podávaly stabilní výkony a postoupit by si zasloužili všichni hráči. Druhé místo si vybojovali Tygři, kteří neskutečně, na skóre, v posledním kole předběhli tým Vyhrát padnout. Gratulujeme ke krásným výkonům a těšíme se na podzimní sezónu. Ať to padá
Váš Xbowling team – bowling Strašnice