Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

JB Miramare 1807 B vyvrátili tvrzení první vyhrání….

« zpět na seznam

21.9.2020

JB Miramare 1807 B vyvrátili tvrzení první vyhrání….

20. září odstartovala jako poslední z místních soutěží Strašnického Xbowlingu podzimní část sezóny 21. ročníku ABL již i pro8. ligu. Ze šestice účastnivších se družstev chyběla tohoto večera TJ Házená JHK, k duhu jim jest však nutné přičíst včasnou telefonickou omluvu a absenci pouze 1. hracího dne. Jak je obvyklé, každý ze soupeřů tedy proti nepřítomným míčovým kouzelníkům postupně odehrál volný zápas a snadno získal 5 bodů do tabulky.

Jako první tohoto bonusu využili JB Miramare 1807 B a rázem se dostali do čela tabulky. Chlapci tento fakt nesli rozverně a situaci zdokumentovali, řka, že se jedná o jev ojedinělý a neopakovatelný. Opak však je pravdou a JB Miramare1807 B tím vyvrátili mýtus o dvojím (ne)vstupu do téže řeky i otřepané „první vyhrání z kapsy…“, aby po průběžných změnách ve vedení, kdy zle dotírali zejména nováčci z 9. ligy postupující Chromáci, na závěr znovu stanuli na stupínku nejvyšším s krásnými 21 body. Chromáci jsou prozatím stříbrní se ztrátou 1,5 bodu a oba zmíněná, nejlépe připravená družstva na start soutěže na stupních vítězů doplňují ještě dámy z týmu Pecky. Ty dokázaly svým soupeřům uzmout bodů 15.

Vévodí však rukou Aleny Zazvonilové (průměr 150,75 bodů) a zejména Veroniky Hradčovské (rovných 157 bodů) statistikám nejen Nejlepších žen, ale i celkové Nejlepších hráčů. Čest pánů zachraňují alespoň Petr Žalud (JB Miramare 1807 B) s Daliborem Barákem (Chromáci) v kategorii Hráče Nejužitečnějšího s prozatím maximálním počtem 5 bodů získaných konfrontacemi hráče versus hráč. Pachatelkou Nejvyššího výkonu je znovu žena a není jí nikdo menší, nežli Veronika Hradčovská se 185 body (Alena Zazvonilová se se 183 body také nemá rozhodně za co stydět)…

Druhý hrací večer je na programu až v termínu říjnovém a sice 11. 10. v klasickém nedělním dni letos poprvé od 19:00.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice