Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Je tu nový rok a s ním i nový 24. ročník ABL ligy v pražských Strašnicích

« zpět na seznam

1.2.2023

Je tu nový rok a s ním i nový 24. ročník ABL ligy v pražských Strašnicích

V Xbowling Strašnice se rozjel turnaj ABL na plno a v úterý večer se tu sjeli hráči z místní 5. Ligy. Na začátku byla znát zhruba 2 měsíční pauza, ale pak se nám hráči rozházeli a bylo se na co koukat. Na první hrací den 5. Ligy nedorazila ani žádná žena, takže to byl zcela mužský souboj a všechny zápasy byli vyrovnané.

Nejlépe však házeli chlapi z týmu SSZ, kteří jen o lepší průměr se dostali před tým Vinaři de Strašnice B, který je nováčkem 5. Ligy, když postoupil z místní 6. Ligy. Oba týmy získali shodně 16 bodů. A tak na druhém místě skončil tým Leholumo A, který měl o bod méně než tyto dva týmy a to 15 získaných bodů. Třetí místo patřilo týmu Lama, kteří získali pouze o půl bod méně a to 14,5 bodů. První hrací den byl velice vyrovnaný a myslím si, že se bude na co koukat další hrací dny. Největší nához družstva získali chlapi z Leholumo A, když překonali hranici 500 bodů a naházeli pěkných 521 bodů.

Nejlepším náhozem se mohl pyšnit Tylich Pavel z týmu Leholumo A. A nejlepší průměr měl pan Jindřišek Miroslav z týmu SSZ. Těšíme se na další kolo, které proběhne 21.2 2023 v Xbowling Strašnice

Váš Xbowling team – bowling Strašnice