Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Jediným soupeřem Vinařů jsou Vinaři

« zpět na seznam

25.2.2020

Jediným soupeřem Vinařů jsou Vinaři

Druhý hrací den jarní části 21. ročníku ABL v pondělí 24. února odehrála na Xbowlingu Strašnice místní 6. liga. Tentokrát nepatrně delší bowlingový večer odstartovalo kolo odložené ještě z prvního hracího dne a poté se rozběhlo kompletní naplánované celé druhé.

Z počátku to vypadalo, že Smajlíci svými výkony a zejména bodovými zisky naruší hegemonii klanu Vinařů de Strašnice, kdy s nimi vytvořili silný triumvirát, avšak ač několikrát atakovali stříbrný stupínek, po zkompletování 1. hracího dne byli dokonce vůbec na samotné špici tabulky, přeci jim postupně síly ubývaly a tak se vše vrátilo do starých kolejí. Vinařský A tým sice mocně finišoval a vymazal náskok vedoucího B družstva, derby v kole závěrečném však všem dalo znát, kdo pánem soutěže jest a tak Vinaři de Strašnice B po kompletních odehraných dvanácti duelech vedou44 body právě před Vinaři de Strašnice A o 3, 5 bodu. Smajlíci se hřejí na stupínku bronzovémbody 35 a 5, 5 bodovou ztrátou na druhé místo, oproti tomu však s totožným bonusem k dobru na čtvrté Střelce z Neptuna

Neslušné by bylo nevyzdvihnout famózní hru Petra Svobody bronzových Smajlíků, když se výkonem 256 bodů zapsal do VIB Gold Clubu a stanovil tím prozatím těžko překonatelné maximum celé soutěže. Asi pochopitelně se i tímto počinkem dostal do čela statistik Hráče Nejlepšího, když mu primát zajistil průměr 173,22. Titul Nejlepší ženy si udržela, byť velmi těsně, Patricie Svobodová (Tygers) s průměrem rovných144 bodů před 143,45 Štěpánky Rejžkové (Akta X ze Strašnic).Ani na pozici Nejužitečnějšího hráče nenastala změna a té vévodí se ztrátou pouhého jednoho bodu Jiří Jíša (Vinaři de Strašnice B)s 11 body. V pořadí již 3. hrací den čeká na všechny zainteresované v pondělí 23. března v 19:15.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice