Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Láďa Švec si po delší době odnáší ze Strašnic skleněnku

« zpět na seznam

23.5.2019

Láďa Švec si po delší době odnáší ze Strašnic skleněnku

V úterý se hrála na Strašnickém Xbowlingu další ze série devítkového turnaje a dnešního turnaje se účastnilo pouze 26 hráčů, a tak měl každý jistotu postupu do semifinále a hrálo se tak jen o to kdo půjde přímo do finále a kdo v jaké rundě odehraje semifinále…….

V kvalifikaci zahrál nejlépe Švec Ladislav, který ze čtyř her získal 956 bodů. Na druhém místě skončil Matějka Antonín948 body, třetí byl Lhota Rudolf947 body a čtvrtým postupujícím přímo do finále byl Dvořáček David898 body. Zbytek hráčů čekalo semifinále, v jakém se bojovalo o zbylých 14 míst do finále a tuto fázi turnaje zvládl nejlépe Makovec Jaromír, který získal 483 bodů a zahrál první a jedinou třístovku turnaje za což byl odměněn pohárem za nejvyšší nához. Posledním, kdo postupoval do finále, se stal Grebeníček Michal344 body.

Po dohrání semifinále se přešlo na finálové boje a ty nejlépe zvládl Švec Ladislav, který ve dvou hrách získal 566 bodů a s velkým náskokem dnešní turnaj vyhrál. Na druhém místě skončil s 498 body Matějka Antonín a na třetím místě skončil nejlepší hráč semifinále Makovec Jaromír se ziskem 496 bodů. Nejlepší ženou dnešního turnaje se stala Uhlířová Hana, která skončila ve finále na 11 místě se ziskem 396 bodů. Děkujeme hráčům za účast a budeme se na Vás těšit na další devítce, jaká se bude konat 18. června.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice