Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Ladislav Švec si odnesl další kuželku

« zpět na seznam

22.11.2018

Ladislav Švec si odnesl další kuželku

V úterý se na Xbowlingu Strašnice konala předposlední letošní Strašnická devítka, které se dnes zúčastnilo hned 45 hráčů z Prahy a 5 členná návštěva z Moravy jaká hraje mnohem častěji na našich hernách ve Valmezu a Tišnově a tak si zajeli zkusit  Strašnické Brunswicky……….

Začalo se jako vždy kvalifikací a tu dnes vyhrál se ziskem 1 072 Láďa Švec a tak postoupil přímo do finále. Na druhém místě kvalifikace skončil David Klein který získal 1 069 bodů a hned v kvalifikaci zahrál dvě třístovky a účast ve finále měl také zajištěnou. Dále z kvalifikace přímo do finále postoupil Šťasta Radek a Mazzaferro Edita. Po kvalifikaci se přešlo na semifinále a to nejlépe zahrál Ozimý Stanislav, který ve dvou hrách získal 521 bodů. A na druhé straně posledním postupujícím do finále se stal Víťa Hasník se ziskem 414 bodů.

Po vybraní si drah se přešlo na finále a dnes to byl skutečně boj kde se rozhodovalo až do konce. V první finálové hře zahrál nejlépe Šťasta Radek, který zahrál 300 a vybudoval si tak do druhé hry dobrou pozici. Dále v pořadí byl s 278 body Laďa Švec a s 274 body Vladimír Merva. Ve druhé hře jsme viděli velice zajímavý boj a díky smůle v 9framu kdy měl Šťasta Radek parohy 4-6 jaké nedohodil se dostal do vedení Láďa Švec který zahrál totožnou hru jako v prvním kole a díky vyrovnanému výkonu dnešní turnaj vyhrál se součtem 556 bodů. Druhýskončil již zmiňovaný Šťasta Radek s 545 body a na třetím místě se umístil Merva Vladimír s 485 body. Nejlepší ženou turnaje se stala na pátém místě v konečné tabulce Fojtíková Ivana. Hráčům děkujeme za dnešní účast a budeme se na Vás těšit 28. 12. kdy se bude konat poslední letošní devítka a prosíme všechny hráče pokud víte že mezi svátky na turnaj nepůjdete, aby jste nás kontaktovali a místo se mohlo uvolnit pro ostatní hráče.

Výsledky turnaje najdete ZDE.

Průběžné pořadí série najdete ZDE.

Společné pořadí hledejte ZDE.

Váš Xbowling team - bowling Strašnice