Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Letní Devítková Liga

« zpět na seznam

10.6.2020

Letní Devítková Liga

Pokračuje úspěšným osmým rokem v létě na hernách Xbowlingu opět se odehraje LETNÍ DEVÍTKOVÁ LIGA - hraje se stejným systémem jako ABL ale s tím rozdílem že DEVÍTKOU. Na Žižkově jsou vypsány 3 skupiny, které se podařilo již naplnit a pokud máte ještě zájem nahlašte se, jako náhradníci a rozšíříme skupiny na 7 družstev. Následuje jedna kombinovaná s Xbowlingem Strašnice, další skupina je čistě Strašnická v neposlední řadě se také vytvořila skupina pouze v Kyjích více hledejte ZDE...

Jen připomínáme, že startovné za hrací den (5, možná až 6 zápasů) je pouze 850,- (žádný registrační poplatek se neplatí) a každé družstvo si vybere skupinu podle svých termínových možností.  Nejlepší družstva budou postupovat do zářijového finále (počet družstev bude závislý na počtu přihlášených družstev) a ve finále se hraje o FINANČNÍ PRÉMIE.

Ale to není vše - ještě se uskuteční DEVÍTKOVÉ MASTERS - do kterého postoupí nejlepší družstva z několika center kde se Letní Devítková liga hraje + také 2 družstva z našich sesterských center na Moravě - Xbowling Tišnov + Xbowling Valašské Meziříčí.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov, Strašnice a Kyje