Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Mezi rovináři neudrželi Šulíni JB Miramare 1807 na uzdě

« zpět na seznam

5.8.2020

Mezi rovináři neudrželi Šulíni JB Miramare 1807 na uzdě

Pondělí 3. srpna a zejména večer od 19:00 bylona XbowlinguStrašnicedruhýmhracím dnem společné Letní Devítkové ligyXbowlingů Strašnice&Žižkov, tentokráte pro jejískupinuE, jež jako jediná navštěvuje po všechny tři hrací dny pouze „Strašnickou tvrz“, nejen dopravně, aktuálně již téměř ani chůzí (ne)dostupnou a okolního světa těžce naleznutelnou.

Jest na škodu, že nelze komentář publikovat audiovizuální formou, protože tolik dobré nálady, pohody a veselí, jako hrací večer doprovázelo, se vídá málokdy a málokde… Do hracího kola nastupovalo v pozici leaderů a největších kandidátů konečného triumfu seskupení různorodých matadorů (nejen) Devítkového bowlingového koulení a sice Šulíni, kteří na sebe však leckdy vyvíjeli až nezdravý tlak a to je stálo sem tam nějakého bodíku, čehož v konečném účtování využili, jak je jejich zvykem, nenápadně hrající, ale o to cílevědomější a výsledkově úspěšní, ryzí kuželkáři JB Miramare 1807. Chlapce v tabulce přeskočili a po dvou třetinách soutěže mají na vedoucí pozici38 bodyjediný k dobru na stříbrné Šulíny.

Obě družstva jsou však nejvážnějšími kandidáty postupu do bonusové Finálové skupiny B, kam přímo směřují právě týmy na prvních dvou místech svých základních skupin, spolu s bodově nejúspěšnějším družstvem z pozice bronzové ze skupin D a E, k nim pak druhé nejlepší mužstvo z míst třetích ze skupin A, B nebo C. Tam prozatím směřuje a z této skupiny je nejvážnějším kandidátem s 31 dosud získanými body rodinný klan Herdek.

Finálová skupina, již finančně dotovaná s tím že nejlepší mají poté právo hrát Celorepublikové Master finále bowlingových lig, je na pořadu ve středu 2. září na herně Strašnického bowlingu. Nejprve však musí být ve všech, tedy i této skupině E, odehrány všechny tři hrací dny, zde se na všechny zainteresované budeme těšit znovu v pondělí, nyní 24. srpna.

Váš Xbowling team - bowling Strašnice