Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Na březnové Strašnické Devítce padla čtyřikrát třístovka

« zpět na seznam

17.3.2022

Na březnové Strašnické Devítce padla čtyřikrát třístovka

Znovu vúterýa znovu15., tentokrátebřezna, se odehrál další turnaj celoroční sérieStrašnické XbowlingDevítkya to za účasti 29 hráček a hráčů. Každýměl v kvalifikaci4 hry na předem zvolené dráze na součet, dosemifinálepostoupilo téměř celé startovní pole, když klasicky první čtyřipřímo postupující do finále(a nikdo se tohoto práva nezřekl)a čtyřiadvacítka do bojůsemifinálovýcha tedy již vyřazovacích. Znamenalo to jediné, že bohužel jeden jediný hráč, ten nejméně úspěšný, již dále nepokračoval. Tou smutnou nepostupující se stala Karolína Navrátilová.

Přímo postupujícímido finále se byli Marek Navrátil, Josef Colon, Miroslav Jiránek a Michal Beneš, do finálek nim postoupila čtrnáctka v semifinále nejúspěšnějších. Posledním šťastným postupujícím se tak stal Martin Jindřich se součtem337 bodů, oproti tomu 333 bodů nestačilo Jakubu Martinovskému ani 328 bodůŠtěpánce Rejžkové, ovšem i tak byla na celkovém20. místě nejvýše postavenou ženou a tudíž Nejlepší.

Finále se hrálo znovu od nulyna součet dvou her, klasicky ve třech na dráze a zde si hráči sami podle umístění v semifinále vybírají dráhu, na rozdíl od bojů semifinálových, kde jsou nasazeni dle umístění po kvalifikaci. Tento turnaj byl asi nejplodnějším na maximální náhozy 300 bodů, když „třístovky“ padly hned čtyři, dvakráte se tak poštěstilo bezkonkurenčnímu vítězi kvalifikace Marku Navrátilovi právě v úvodních čtyřech hrách. V semifinále jej následoval a dalším oceněným za Nejvyšší výkon turnaje byl Miroslav Jiránek. Ve finálevýčet doplnil druhou svou hrou staronový účastník turnaje Zdeno Štefánik a ačkoli se mu úvodní hra zase až tolik nevydařila, konečný součet 482 bodů mu stačil k vítězství a premiérovému zisku skleněné Strašnické kuželky.Stříbrnýkončí pouť turnajem smolař Marek Navrátil se 470 body a o pouhý jeden méně měl na svém kontě bronzový Martin Jindřich, zejména díky drtivému závěru posledních framů turnaje. Do hodnocené osmičky poté ještě sestupně patřiliPetrVrba,MiroslavJiránek, JiříKotjužanský,DavidDvořáček a Michal Beneš.

Obsazovačkana dubnový turnaj je již aktivnía je na programu druhé úterý v měsíci a sice12. dubnas možností obligátní individuální pondělní předehrávky.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice