Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Na Devítce nejlépe zahrál Petr Vrba

« zpět na seznam

28.10.2018

Na Devítce nejlépe zahrál Petr Vrba

Úterní den patřil na Xbowlingu Strašnice hráčům celoročního turnaje Strašnické devítky. Dnešního turnaje se zúčastnilo 35 hráčů a v kvalifikaci nejlépe zahrál Vrba Petr, který získal ve 4 hrách kvalifikace 1018 bodů a postoupil tak přímo do finále. Spolu sním si přímý postup do finále vybojoval Doubrava Jan, Květenský Vítězslav a Havelka Michal. Dnes mnoho hráčů podcenilo svůj výsledek a nevěřilo ve svůj postup do semifinále, a tak odešli domu, a nakonec díky tomu do semifinále postoupil i Loněk Daniel který byl v tabulce po kvalifikaci na předposledním místě. Semifinálové boje zvládl nejlépe Stupka Jan, který zahrál 483 bodů.

Po výběru drah na finále podle dosažených výsledků se začalo bojovat od nuly o vítězství v celém turnaji a byl to boj velice vyrovnaný nakonec se tím nejšťastnějším stal Vrba Petr, který dnes vyhrál se ziskem 499 bodů a odnesl si tak skleněnou kuželku pro vítěze turnaje. Na druhém místě skončil Dvořáček David, který měl pouze o jeden bod méně, než vítěz a to 498 bodů. Na třetím místě skončil Havelka Michal, který zahrál ve finále 466 bodů.

Nejlepší ženou dnešního turnaje se stala Uhlířová Hana která skončila na celkově čtvrtém místě a autorem nejvyššího náhozu který byl jako tradičně na devítce 300 se stal Makovec Jaromír který dnes hodil jedinou třístovku turnaje.

Váš Xbowling Team - Xbowling Strašnice