Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Návrat Single Cupu v rytmu přišel, viděl a zvítězil

« zpět na seznam

2.6.2020

Návrat Single Cupu v rytmu přišel, viděl a zvítězil

Poslední květnový den v tradiční neděli od 20 hodin pokračoval po téměř čtvrtroční státem nařízené nemocenské další, hlavně tréninkový turnaj jednotlivců naXbowlingu Strašnice a sice Single Cup. Potkávají se zde ve společném pořadí jak ženy, tak muži, s drobnou dámskou výhodou v podobě pomocného handicupu dle zvyklostí ČBA, kdy k výkonům samotným je připočítáváno dalších 10 bodů.

Z maximálního možného počtu dvanácti účastivších se bylo tentokrát přihlášeno rovných 9 hráček a hráčů, což je v popandemické době, kdy většina více nebo méně řeší i jiné starosti, nežli bowlingové radovánky, počet více jak příznivý a byť jeden z abonentů nedorazil, hbitě jej na poslední chvíli nahradil fantom a výrazná postava nejen této herny Ladislav Švec. V turnaji, kde podle volby dráhy následně každý ze startujících postupně přesunem vpravo pozná úskalí i specifika všech šesti místních drah, zúročil své mnohaleté zkušenosti snad ze všech tuzemských i několika přeshraničních heren a ačkoli ne všechny jeho výkony byly dle představ jeho samého, bohatě stačilo, aby si svým celkovým součtem 1185 bodů a tedy průměrem 197, 50 řekl nejen o vítězství, ale i láhev dobrého vinného moku a voucherem na hodinu bowlingu zdarma.

Za ním se od počátku odehrával souboj spíše o stříbrnou pozici, když hlavními aktéry byli David Dvořáček se Stanislavem Ozimým, jimž sekundovala Marta Völfelová. Ta bohužel závěrečné hry již přesnou rukou neoplývala a oproti tomu po počátečních rozpacích se zlepšil Václav Kouba a byť na Stanislava Ozimého mu to již nestačilo, Martu Völfelovoupři zisku 1028 bodů přeskočil o pouhých 6 bodů aDavid Dvořáčkadokonce jen o kuželky dvě… Stanul tudíž na bronzovém stupínku, Stanislav Ozimý pak na stříbrném s výrazným náskokem a 1118 body.

Všem děkujeme za fajn večer a budeme se těšit jak s nimi, tak jinými potenciálními soukmenovci na dalším pokračování tradičního nedělního večerního bowlení klasicky s úderem dvacáté hodiny, tentokráte až první červencovou neděli, přesně 5. 7., díky červnem nabytém termínovém kalendáři dohrávek všech přerušených soutěží Amatérské bowlingové ligy...

Váš Xbowling team - bowling Strašnice