Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Neskutečně vyrovnaná 8. liga Xbowlingu Strašnice

« zpět na seznam

18.2.2020

Neskutečně vyrovnaná 8. liga Xbowlingu Strašnice

Jako poslední z místních lig okusila start nové sezóny21. ročníku ABL na Strašnickém Xbowlingu v neděli 16. února již i8. liga. Dorazila kompletní sedmička startujících družstev, pouze 1.BC Trvalé hodnoty jen osobou svého kapitána, neboť chlapci uchovali v paměti jen prvopočáteční informaci o startu soutěže v 19:15, ještě před rozšířením počtu účastníků, kdy se pak čas zahájení úvodního kola přesunul zpět na nedělně klasických 18:15. Avšak operativní změnou pořadí zápasů oproti původnímu se podařilo je uchránit od zbytečné kontumační porážky, když úprava přišla již v době tréninku. Přesto ostatní týmy přijaly tento fakt s pochopením, za což jim patří velké díky od pořadatele i postižených…

Máme za sebou zatím odehraný pouze jediný z pěti jarních bowlingových večerů, avšak již teď lze s určitostí podotknout, že tato skupina je velmi vyrovnaná, není zde výrazných favoritů postupu či sestupu. Ačkoli je jasné, že zatím většina družstev bojovala spíš než se soupeři se svou nervozitou či jiní nerozehraností a vše v dnech příštích může být a bude jinak, prozatím 1. kolo pouze lehce oddělilo vedoucí kvarteto od tria chvostu tabulky, leč nikterak markantně. Bramborové jsou aktuálně Pecky16 body a o1bod více znamená i vyšší postavení v tabulce, když bronz drží již zmiňovaní 1.BC Trvalé hodnoty, stříbro Čaj Rum Bum a vede dopravní družinaHoror, když pánové své konto zaokrouhlili na rovných 20 bodíků ajsou držiteli i bezkonkurenčně nejvyššího průměru 451, 83 bodů.

Oproti tomu Nejvyššího individuálníhonáhozu večera hodnoty212 bodů, jež je po hříchu jediným„dvoustovkovým“, je pachatelemTomáš Novák (zrovna tak Horor).Hráčem Nejlepšímbyl Tomáš Kelnar (1.BC Trvalé hodnoty) s průměrem 163, 67těsně následovaný Nejlepší ženouAlenouZazvonilovou (Pecky) díky160, 40 bodům.Nejužitečnějším hráčem se poté pyšníopora Čaje Rumu Bumu StanislavVostál, který jako jediný získal ze šesti odehraných duelů všech6 možných bodů.

Druhý hrací den je na programu tradičně v neděli, tentokrát až 22. března opět v ještě pro víkend tradičnějších 18:15.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice