Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Poslední šance promluvit do pořadí Strašnické Corona Devítky

« zpět na seznam

14.12.2020

Poslední šance promluvit do pořadí Strašnické Corona Devítky

Po neděli 13. prosince pořadí Corona Strašnické Xbowling Devítky nedoznalo přílišných změn, pouze se na první místo dostal nezmar Ladislav Švec, jenž po několika opravných a pokusných hrách nakonec prozatím pouť zakončil na celkovém součtu 1 345 bodů z pěti započítávaných her ze šesti odehraných (nejméně úspěšná hra je anulována) a tudíž průměru 269,00 bodů. Přeskočil tak dosavadního leadera Miroslava Jiránka, který dosáhl 1 284 bodů a průměru 256,80 bodů prozatím jediným startem v soutěži. Avšak Ladislav Švec hraje mimo oficiální pořadí, takže hlavnía unikátní cena Devítkových klání Xbowlingových heren a sice skleněná kuželka životní velikosti právoplatně a po zásluze náleží právě Miroslavu Jiránkovi.

V průběhu týdne mezi druhou a třetí adventní nedělí navštívilo hernu několikero dalších hráček a hráčů, někteří dokonce opakovaně a ačkoli tedy průběžné pořadí čítá aktuálně 19 zúčastnivších se, startů již bylo nepoměrně více. Zdatně se tak navyšuje hodnota novinkového bonusového „měšce“, do něhož pořadatel z každého i opravného startu vkládá 50 Kč, aby o něj po ukončení série bylo losováno a někomu tak připadne jistě milé přilepšení na blížícího se „Ježíška“.

Uvidíme, jak se nakonec pořadí změní v týdnu závěrečném, obzvlášť trio Jiří Kotjužanský, David Dvořáček Petrem Vrbou, umístěných v první pětici s prozatím pátým a jedenkrát startujícím Michalem Drážným, chtějí získat umístění co nejvyšší a hojně k tomu využívají možnosti neomezeného počtu reenterů. Mezi dámami se do vedení dostala nově odehravší Hana Uhlířová díky součtu pěti her průměrem 201,40 čili 1 007 bodů.

Díky bohužel blížícím se vládním restrikcím a opětovnému návratu PSA do nižších pater a tím pádem dalším bowlingovým prázdninám, jsme úvodu týdne otevřeli další kvalifikační rundy pro staro i nové zájemce s tím, že stále platí možnost individuálních startů mimo stanovené časy v případě, že bude na drahách volno. Zveme tedy všechny k využití posledních možností startů nejen na tomto turnaji, ale na určitou dobu zahraní si a protažení těla vůbec….

Závěrem je i díky nesčetným dotazům potřeba doplnit, že turnaj je započítán do celkového celoročního pořadí turnajové série Strašnické Xbowling Devítky, jakož společného pořadí se sesterskou Devítkou Žižkovskou, tedy Devítkového Masters.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice