Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Sedmé Strašnické lize pro letošek odzvonilo

« zpět na seznam

14.11.2023

Sedmé Strašnické lize pro letošek odzvonilo

V neděli 12. listopadu jako první ze všech hraných skupin ABL na herně Strašnického Xbowlingu dokončila svou pouť podzimní částí 24. ročníku místní 7. liga. Své vedení udrželi a pro jarní pokračování soutěže při čtvrtstoletí jejího fungování do vyšší, tedy šesté ligy s celkovými 62,5 body postoupili Smajlíci. Na dohrání ostatních lig si musejí počkat Split happens, kteří s body 59 skončili stříbrní, jestli jejich konečný týmový průměr bude vyšší než družstva skončivšího na místě pátém právě v 6. lize a propracovali by se do téže ligy rovněž. Oproti tomu páté, tedy předposlední ještě po třech čtvrtinách bronzové Volné místo oproti tomu musí čekat na derniéru ligy osmé, aby i oni si porovnali průměr s tamním druhýmtýmem tabulky a opět ten úspěšnější bude mít právo startu v lize vyšší pro následující sezónu.

Hosté přes famózní závěr a zisk největšího počtu a sice 21 bodů závěrečného večera se již ze dna tabulky odpoutat nedokázali, a tak díky umístění na místě šestém bohužel minimálně pro následující půlrok soutěž opouštějí směrem dolů, do ligy osmé. Bronzový stupínek nakonec patří solidním závěrečným výkonem Fernetům z MarsuNejvyšší výkon 4. kola má na svědomí s 222 body Radovan Šimůnek (Hosté) a stalse i Nejlepším hráčem skupiny paradoxně celkově díky průměru 174,10 bodů. Nejlepší ženou byla tentokrát nepřítomná zástupkyně Split happensHana Borodáčová s průměrem 138,90 bodů a hráčem Nejužitečnějším byl oceněn její týmový spoluhráč Milan Petřík díky 15 bodům získaných v duelech hráče proti hráči. Oceněni byli všichni vítězi těchto kategorií, jakož autoři Nejvyšších i nejnižších výkonů jednotlivých večerů, a to i týmově.

Všem děkujeme za účast tohoto večera, ale i po celou sezónu, přejeme krásný zbytek nejen bowlingověstávajícíhokalendářního roku a v tom dalším se budeme těšit znovu na viděnou, když už ne jinak, tak při nové sezóně ABL, ať už v jakékoli její skupině.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice