Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Střelci z Neptuna si vybojovali 8. ligu

« zpět na seznam

22.11.2018

Střelci z Neptuna si vybojovali 8. ligu

V pondělí se na Xbowlingu Strašnice uskutečnil další poslední hrací den ABL ligy a konkrétně 9. ligy. Hrací den byl bohužel poznamenán neúčastí dvou týmů a tak měl dnes každý tým dva volné zápasy a tím tedy deset bodů zadarmo. …….

Ve zbylých zápasech se bojovalo o konečné umístění v tabulce a nejlépe tyto boje zvládl tým Střelci z Neptuna, kteří se ziskem 82 bodů a průměrem 463,33 celou ligu vyhráli a na jaře je tedy čekají boje v osmé lize. Na druhém místě se umístil tým Lama se ziskem 77,5 bodů a jejich průměr na hru je 456,75 a díky tomuto průměru také postupují o ligu výš jelikož tým v osmé lize jaký skončil v tabulce předposlední má nižší průměr a tak tedy sestupuje. Třetí místo na bedně obsadil tým Horor se ziskem 76 bodů a průměrem 446,04.

Dále se vyhlašovala cena za nejvyšší nához hracího dne a tím nevyšším v celé lize bylo 229 bodů jehož autorem je Pažej Jiří. Nejlepším a zároveň i nejužitečnějším hráčem se stal Vízelka Václav, který má na konci ligy průměr 163,21 a zisk 18 bodů za výhry ve svých zápasech.

Všem hráčům děkujeme za účast v lize blahopřejeme k dosaženým výsledkům a budeme se na vás těšit na jarní části ABL ligy.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice