Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

ŠULÍNI jasně vyhrávají ve Strašnické skupině E

« zpět na seznam

29.8.2019

ŠULÍNI jasně vyhrávají ve Strašnické skupině E

V pondělí 26.8. se odehrál na Xbowlingu Strašnice poslední hrací den letní devítkové ligy skupiny E a na čele tabulky se po posledním dni nic nezměnilo. Na prvním místě skončil se ziskem 74,5 bodů a týmovým průměrem 598,95 tým Šulíni a ligu s přehledem vyhrály. Na druhém místě skončil tým Treschuanos se ziskem 63,5 bodů a průměrem 577,25 bodů na hru. Třetí místo tabulky patří hráčkám týmu Třigrácie se ziskem 59 bodů a jejich průměr na hru činí 553,05.

Tabulku jednotlivců ovládl Janiga Oldřich z vítězného týmu a to s průměrem 212,73 na hru. Nejužitečnějším hráčem ligy se stal Kotjužanský Jiří z týmu Šulíni se ziskem 17 bodů z 20 možných což je moc hezký výsledek od něho a pro soupeře byl nepříjemným soupeřem. Maximální nához ligy byl 280 bodů a jeho autorem se stal Stupka Jan z týmu Padám, padám. Hráčům děkujeme za účast na letním turnaji a na většinu z Vás se budeme těšit opět v září kdy se znovu rozjedou všechny ABL ligy.

Dohráním skupiny se zkompletovali postupující i do Strašnických finále a tak „B“ si zahrají ve čtvrtek 5. září19:00 :TantasBarbas, No Limits, Těžkej omyl, Padám, padám, Loněk (2+1) a Vinaři de Strašnice.

A finále poté ve středu 11. září ve stejný čas :Vypnout-zapnout, Bus team C,Jimato, Šulíni, Tres chuanosa Tři Grácie. Obojí jsou již finančně oceňované a nadto nejlepší z velkého „A“ finále si vybojují možnost startu na Celorepublikovém Masters finále Letních devítkových lig na Best Bowlingu Zličín.

Váš Xbowling team - bowling Strašnice