Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Svou premiéru má za sebou už i 8. liga Strašnice

« zpět na seznam

23.2.2022

Svou premiéru má za sebou už i 8. liga Strašnice

V neděli20. únoranaXbowlinguStrašnice jako poslední z místních ligzahájila letošnípouťsoutěžíABL i 8. liga. V prvopočátcích šestičlenná, avšak vinnou na poslední chvíli odhlášenýchApbowle zřejmě pouze pětičlenná skupina tak každým kolem absolvovala jeden volný zápas právě proti tomuto nepřítomnému mužstvu.

   Na čele tabulky se prozatím osamostatnila družstva Tak určitěbody 19, 5 a Kuželko lehni díky 21 bodům. Zpočátku tón udávali hoši ošlehaní letitými ligovými zkušenostmi z herny Relaxu Žižkov, avšak přestoupíc si zatím stále zvykají na odlišné prostředí i dráhy, přesto um i pevné nervy již teď ukazují. Oproti tomu výkony a zejména sběr bodů do tabulky je milým překvapením nejen pro samotné dámské seskupeníKuželko lehni, což je dovedlo až na prozatímní vrchol tabulky. Hrací dny následné ukáží, nakolik je to trendem trvalým, když připočteme, že své k tomu jistě budou chtít říci i ostatní, nejen aktuálně klidný střed tabulky v podobě dalších dam v družstvu Pecek a bronzoví 1.BC Trvalé hodnoty, dělíc od sebe pouhopouhý půlbod. Ze hry o postup do vyšší soutěže nejsou zdaleka ani TJ Házená JHK.

Nejlepším hráčem je zatím Petr Košař (Tak určitě) a to díky průměru 164, 40 bodů, stal se současně i hráčem Nejužitečnějším, když dokázal získat 4, 5 bodu v konfrontacích hráče proti hráči. Z plejády ženje tou NejúspěšnějšíAneta Ondráčková(Kuželko lehni) s průměrem159, 60 bodů2. hrací den čeká na všechnyzúčastněné v neděli 13. března v klasických 19:00.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice