Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Trénink Míry Jiránka hodnoty skleněné Strašnické kuželky

« zpět na seznam

18.12.2020

Trénink Míry Jiránka hodnoty skleněné Strašnické kuželky

Čtvrtek 17. prosince 2020 čili neplánovaně poslední den letos otevřených nejen bowlingových center, bohužel díky radši nekomentovaných vládních rozhodnutí a přehmatů donutil pořadatele upravit i zkrátit původně stanovené kvalifikační rundy všech turnajů. Konkrétně je zde řeč o Corona Strašnické Devítce, jež měla mít ještě závěrečné vypsány na neděli 20. prosince, kdy předvánoční, z nutnosti nově koncipovaný turnaj měl býti ukončen. Operativně bylo přidáno ovšem několikero možností k startu navíc s tím, že při volnu na drahách si po předchozí domluvě mohl každý zahrát podle svých možností i chutě. Rekordmanem této činnosti se nakonec kupříkladu stal Petr Vrba, který kromě startu nejlepšího a tudíž započítávaného, zvládnul ještě dalších sedmero návštěv…

Po dvou týdnech otevřených center a téže možnosti zúčastnit seCorona Strašnické Xbowling Devítky,na první pozici zůstalMiroslav Jiránek, který se na čelo probojoval druhého hracího dne, když si původně se synem přišel pouze zatrénovat a dosáhl 1284 bodů, čili průměru256, 80 bodů, což se ukázalo ostatním nakonec metou nedostižnou. Po zásluze tak získává svou premiérovou skleněnou kuželku a dlužno dodat, že k jeho obrovské a nelíčené radosti.Druhý končí se ztrátou 59 kuželek a tedy nejlepším výkonem1225 bodůzmiňovaný „rekordman návštěvnosti“Petr Vrba a stupínek bronzový poté náleží Davidu Dvořáčkovi, který se jako poslední díky 1205 bodům přehoupl průměrem pěti započítávaných her z šesti odehraných přes hranici 200 bodů.

Honorovanou první desítku poté sestupně obsadili Michal Drážný, Jiří Kotjužanský, Josef Colon, Karel Samek, Antonín Matějka, Petr Žalud a Ondřej Košata. Druhou pak zahajuje na místě jedenáctém Nejlepší žena turnaje Hana Uhlířová. První dva pánové v pořadí jsou současně i držiteli Nejvyššího „třístovkového“ náhozu turnaje, když Petr Vrbadokonce dvakráte a jeho druhý zápis byl skutečně nadstandartní kvality, když z dvanácti zahraných striků byl pouze jediný „devítkovým“, ostatní regulérní klasické.

Po uzavření pořadí poté došlo k losování „Bonusového „měšce“, díky 20 účastníkům a 24 opravných startů hodnoty 2200,- Kč, a tak tři nejšťastnější se mohou po výhledovém znovuotevření centra těšit, spolu s oceněnými za pořadí v turnaji, na 1200,- Kč Antonín Matějka, 700 Kč připadlo Michalu Drážnému a 300,- Kč si odnese Jiří Kotjužanský.

  Všem děkujeme za účast, podporu i prima strávená odpoledne či večery a s přáním krásného, klidného, bohatého i zdravého prožití svátků Vánočních a oslavu příchodu, snad již opravdu šťastného Nového roku takovou, aby na setkávání se u bowlingových prožitků všem zůstala nejen nálada, ale i všechny prsty.

Závěrem znovu zopakujeme, že turnaj je započítán do celkového celoročního pořadí turnajové série Strašnické Xbowling Devítky, jakož společného pořadí se sesterskou Devítkou Žižkovskou, tedy Devítkového Masters.

Váš Xbowlig team - bowling Strašnice