Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Vypnout Zapnout a Volné místo dominují 7. lize Xbowlingu Strašnice

« zpět na seznam

3.2.2020

Vypnout Zapnout a Volné místo dominují 7. lize Xbowlingu Strašnice

První únorová neděle byla na Strašnickém Xbowlingu ve znamení startu 7. místní ligy ABL. Ačkoli je to kapitola sama pro sebe a již mnohokrát propíraná, anizde jsme se nedočkali kompletního počtu startujících, když z původně sedmičlenné skupiny došlo k její selekci na šestičlennou již vprůběhu týdne před prvním hracím dnem. Na ten samotný pak ještě nedorazilo družstvo Žlábkaři, které sice svůj start potvrdilo, ale zřejmě omylem. Každý tým si tak postupně odehrál jedno volné utkání v podobně laciného pětibodového zisku. Pro druhé kolo bude skupina zřejmě doplněna jiným mužstvem, aby soutěž nepostrádala na zajímavosti i regulérnosti.

Při pohledu na průběžnou tabulku lze říct, že je rozdělena do dvou částí, když v nižší klidného středu tabulky se nacházejí tři družstva v čele s nováčkem ABL soutěží, avšak již ostřílenými návštěvníky Xbowlingovských heren, Badabum, kteří získali cenné nováčkovské poznatky a 12 bodů. Jsou na bronzovém stupínku díky pouze lepšímu skóre před bramborovými Hosty. V závětří vykukují s o bod chudším kontem ještě Split happens. Oproti tomu v závěru večera této trojici odskočilo duo Volné místo a Vypnout Zapnout, kteří se na vrcholu tabulky stihli i vystřídat, aby se tam posílená družina Bohumila Brázdy vrátila. Vede tak při zisku 20 bodů, avšak jen díky lepšímu skóre, před zmiňovaným Volným místem.

Nejvyššího individuálního počinku večera se dopustil Miroslav Nedvěd (Volné místo) a má hodnotu 206 bodů. Vůbec tento aktuálně stříbrný tým je souborem individualit, neboť přes hranici 200 bodů se dostali už pouze dva hráči a těmi byla zbylá část tohoto tria, když Michal Šuta (ex Žlábkaři) zahrál 204 bodů a Zuzana Nedvědová201 bodů… Oproti tomuNejlepším hráčem je Matěj Strojvus (Vypnout Zapnout) s průměrem 172, 00, těsně následovaný díky průměru rovných 171 Liborem Tylem (Badabum).Zuzana Nedvědováje pak bezkonkurenčněNejlepší ženou díky průměru 161, 20 a HráčemNejužitečnějšímBohumil Brázda (Vypnout Zapnout), který jako jediný získal maximální počet 5 bodů v duelech hráče versus hráč.

Druhý hrací denstartuje pro změnu úvodní březnovou neděli v 19:15 a to 1. 3.. Uvidíme, jak se situace v této skupině bude vyvíjet nadále…

Váš Xbowling team – bowling Strašnice