Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Vypnout Zapnout dodrželi dvacetibodovou normu

« zpět na seznam

2.3.2020

Vypnout Zapnout dodrželi dvacetibodovou normu

Druhé hrací kolo ABL má za sebou po první březnové neděli a dni tohoto již kalendářně a při pohledu z oken nebo dveří i skutečně jarního měsíce,místní 7. Liga Xbowlingu Strašnice. Po 1. kole, kdy na hernu dokázalo dorazit pouze pět přihlášených týmů, tentokráte již nastoupila kompletní sedmička, když pětici odvážných doplnili sice nováčci nezvyklí místní herny, avšak ABL ostřílení z Proseckých lig tamního Hotelu Duo. Byť se z počátku hlavně rozkoukávali, již v průběhu večera zapadli k ostatním velmi rychle herně i lidsky. Uvidíme, kterak si povedou ve zbytku sezony, alias následných třech hracích večerech, prozatím jim však patří zejména vlivem absence úvodního kola chvost tabulky.

Naopak na její špici se nic převratného neudálo, pouze po minule o skóre již vedoucí Vypnout Zapnout získali znovu svých tradičních 20 bodů, což jim bohatě na vedení stačí s tím bonusem, že si vytvořili nepatrný dvoubodový náskok před Volným místem, které získalo „jen“ bodů 18. O bod více soupeřům uzmuli Split happens, avšak po úvodním bodově střídmém bowlení je to prozatím řadí na pomyslnou bronzovou příčku již s odstupem a 30 body. Pod stupni nejlepších se sluní ryzí nováčci ABL soutěží, posledněbronzoví Badabum26 body a náskokem dvou dalších na životem i hrou bavícími se Hosty.

Nejvyššího individuálního výkonu dosáhl tentokráte Matěj Strojvus z družstva leaderů soutěže, když jeho 202 bodů bylo jediným zápisem do nepsané kategorie „dvoustovkových“ počinků. Měl však nejvyšší průměr celého večera hodnoty rovných 170 bodů a i tím si upevnil primát Hráče Nejlepšího, svůj celkový průměr jen lehce ponížil na aktuálních 170,91.Nejlepší ženou se udržela Zuzana Nedvědová (Volné místo) díky průměru154, 82 bodůa na post Nejužitečnějšího hráčese probojoval další člen vedoucích Vypnout Zapnout Bohumil Brázdase získanými9 bodyz konfrontací hráče proti hráči.

3. hrací den alias polovina soutěže čeká na všechny týmy tentokráte první dubnovou nedělia sice 5. 4.v nedělně klasických 18:15.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice