Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Vypnout Zapnout dominují 7. lize Xbowlingu Strašnice

« zpět na seznam

16.6.2020

Vypnout Zapnout dominují 7. lize Xbowlingu Strašnice

3. hrací den mají po neděli 14. června za sebou hráčky a hráči 7. místní ligy ABL na Xbowlingu Strašnice. Po druhém večeru, kdy dokázali hernu navštívit poprvé všechna účastnivší se družstva, tentokráte cestu nenašli bez jakékoli omluvy poslední Smrkováci a tím se jejich bodový deficit ještě více zvýraznil a lze tak s klidným svědomím prohlásit, že byť v jejich účast v kole závěrečném pevně doufáme, o jejich nesetrvání v této lize je již rozhodnuto. Při zisku 10 bodů a ztrátou 19,5 na nejbližší soupeře je jeho umazání skutek nemožný ani Davida Copperfielda. Těmi, kdo okupují druhou nejistou sestupovou pozici, jsou Válcové, kteří absentovali hned v úvodním kole, zvládli však za odehrané dva souboje každého s každým získat 29,5 bodu a pouze 5 jim chybí k dosažení 5. místa, zaručujícího udržení se, jež patří Hostům. Místo šesté si po dohrání soutěží porovnává konečný týmový průměr s týmem z místa stříbrného8. ligy a ten šťastnější poté má právo hrát ligu vyšší, méně úspěšný nižší.

Uvidíme, jak bude tento rébus vyřešen v kole závěrečném, kdy vše podstatné, o vítězi alias postupujících i sestupujících, rozhodne neděle 28. června klasicky v 18:15 a hrací den čtvrtý.

Oproti tomu na čele tabulky je osud nejlépe nakloněný Volnému místu, jež si v poklidu hájí druhou pozici s aktuálním 55 bodovým kontem, solidním náskokem 8 bodů na bronzové Split happens a současně ztrátou na stupínek nejvyšší rovných 10 bodů. Při reálné konstelaci tak mohou pomalu spřádat sny a očekávání taktéž na porovnávání si svého průměru, tentokrát s týmem z 6. pozice 6. místní ligy, bude-li jejich cesta pro příští sezónu ABL směřovat právě tam. Cestu vydlážděnou tam mají, nenastane-li nějakých katastrofických scénářů, vedoucí Vypnout Zapnout, když pánové dokázali své denní maximum navýšit z podvakrát 20 bodů dokonce na 25 a celkovém součtu se mohou pyšnit již 65 body.

Nejvyššího výkonu večera byl autorem s 225 body Bohumil Brázda (Vypnout Zapnout)a tím se, byť velmi těsně, zapsal i do Silver VIB Clubu. Vévodí celkově i kategorii Hráče Nejlepšího s průměrem 170,65 bodů a s 15 body opanoval taktéž kategorii hráče Nejužitečnějšího. Pouze v kolonce Nejlepší ženy najdeme někoho jiného a sice Zuzanu Nedvědovou (Volné místo) díky průměru 154,82 bodů.

Váš Xbowling team – bowling Strašnice