Xbowling Strašnice, Praha 10

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 290

Věrnostní program – XbowlingCard

Hrajete u nás častěji, chcete být informováni o novinkách jako první, chcete získat automatickou slevu na bowling? Potom není nic snazšího než si zažádat o XbowlingCard při jakékoliv návštěvě Xbowlingu a pak už jen využívat výhod, které nabízí.

Xbowling Card získáte po vyplnění krátkého dotazníku na recepci bowlingu a od příští návštěvy získáváte 10% slevu na pronájem drah od pondělí do čtvrtka a v neděli.

XbowlingCard zároveň nahrazuje všechny slevové akce, které budou na Xbowlingu probíhat například v době letních prázdnin. Nemusíte tedy mít žádné kupony, stahovat a tisknout letáky z internetu ani hledat informace o slevách, vše Vám přijde e-mailem a Vy jen při návštěvě předložíte kartu a sleva Vám bude aktivována.

Chcete získat dvojnásobnou slevu 20 %? Zapojte se do ABL – soutěže Amatérské Bowlingové Ligy, která se hraje na Xbowlingu! Všichni hráči ABL získávají jako bonus od center Xbowling nejen skvělé sportovní zážitky při lize, ale také 20% slevu na hraní opět od pondělí do čtvrtka a v neděli. Bližší informace na odkazu Amatérská Bowlingová Liga.